W naszej firmie działa ponad 40
zespołów, poznaj kilka z nich

ROZWIĄZANIA BAZODANOWE

Tworzą głównie rozwiązania bazodanowe dla systemów mobilnych w dwóch obszarach: integracja i raporty. Pierwszy obszar ich działania obejmuje produkcję interfejsów integracyjnych z systemami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Drugi obszar to tworzenie baz raportowych typu hurtownie danych oraz interfejsy dla narzędzi Business Intelligence. A tak naprawdę to Oni produkują roboty-generatory, które ich w tym wszystkim bardzo wspierają :).

WDROŻENIA ZAGRANICZNE

„Mieszkają w Lublinie, pracują w świecie” realizując projekty w bardzo ciekawych miejscach m.in. bliższych jak Hiszpania, Francja, Niemcy oraz tych trochę bardziej odległych – Australia, Chiny, Tajlandia czy Arabia Saudyjska. Wdrażają światowej klasy produkt Mobile Touch i pracują z klientami z Global Top 200.

PRODUKCJA ERP

Pracują na gorącej linii produkcyjnej. Tworzą system, od którego zależy działanie kilkuset dużych przedsiębiorstw w Polsce. Dlatego zawsze są oddani swojej pracy. Każdy projekt to dla nich wyzwanie, ale też ciekawe doświadczenie. Dzięki ich talentowi, pasji i zaangażowaniu, nasi klienci mogą zarządzać swoją firmą w jak najlepszy sposób.

PRODUKCJA PLATFORMY CONNECTOR

Ich oczkiem w głowie są bazy danych, masowe przetwarzanie danych oraz aplikacje raportowe. Zajmują się procesami pozyskiwania danych z wielu źródeł i przedstawieniem ich w formie łatwych do przyswojenia raportów.

 

PROJEKTOWANIA UX

Kreatywne głowy kipiące pomysłami na zmiany i usprawnienia w naszych produktach. Zawiłe procesy biznesowych aplikacji przekładają na jak najprostszy interfejs użytkownika. Dbają o to aby nasze produkty były maksymalnie wygodne w użyciu i wyglądały nietuzinkowo.

PRODUKCJA WAPRO ERP

Produkują systemy dla kilkudziesięciu tysięcy użytkowników. To duża odpowiedzialność, ale też wspaniała przygoda. Na co dzień pracują nad rozwojem, aktualizacją i wdrażaniem nowych technologii do naszych rozwiązań. Każda z grup produkcyjnych zna się doskonale nie tylko na tworzeniu systemów, ale też może rozwijać swoją wiedzą na temat różnych obszarów działania firm.

ZESPÓŁ TESTÓW

Jak sama nazwa wskazuje, testują cierpliwość i odporność programistów na zgłaszanie błędów w aplikacjach. Dla równowagi wspierają Produkcję w nietuzinkowych operacjach potrzebnych do działania i aktualizacji systemów. Nie zapominają przy tym o końcowych użytkownikach aplikacji i chronią ich przed wersjami wywołującymi grymas niezadowolenia.

WSPARCIE PRODUKCJI

Zajmuje się głownie produkcją integracji czyli taką „hydrauliką dla danych”. Skręcają rurki na naszej szynie integracyjnej, którymi następnie przepływają dane pomiędzy naszymi systemami, a światem zewnętrznym.

WDROŻENIA I SPRZEDAŻ ERP

To nasza pierwsza linia frontu, opiekująca się użytkownikami ERP. Pracują w naszych biurach, ale też spędzają wiele godzin bezpośrednio u klientów. Dzięki temu zawsze wiedzą co jest dla użytkowników najlepsze. Ich wiedza jest bezcenna dla produkcji, ale też dla klientów, którzy cenią codzienną współpracę z nimi i ich doświadczenie.

PRODUKCJA APLIKACJI WEBOWYCH

W czasach, gdy bycie online 24/7 jest już tak samo normalne, jak codzienne mycie zębów, dostęp do aplikacji poprzez interfejs webowy, i to z dowolnego urządzenia, jest absolutną koniecznością. Zespół programistów webowych to grupa entuzjastów szerokiego spektrum technologii internetowych, przy użyciu których tworzy wymagające i nietrywialne systemy obsługiwane z przeglądarki internetowej na komputerze czy urządzeniu mobilnym.

Zobacz co robimy #PoGodzinach

Pobieram posty...

Zobacz Asseco BS od środka

Dzielimy się wiedzą

 

 

Bardzo chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem poprzez cykl wewnętrznych szkoleń w ramach programu Akademia Jakości.

35
przeprowadzonych
szkoleń

122
godziny
łączny czas
prezentacji

440
osób
wzięło udział

Chcesz dołączyć do jednego
z naszych zespołów?

Zobacz oferty